Spetsiaalne paaditõrv puitpaatidele

PUIDUKAITSEVAHEND PAADITÕRV
 

KOOSTIS

PAADITÕRV on männitõrva baasil valmistatud puidukaitsevahend, mille hulka on lisatud linaseemneõli. PAADITÕRV on looduslik puidukaitsevahend, mis kaitseb puitu mädanemise, hallitus-ja sinetuse  ning UV-kiirguse toime eest. PAADITÕRV tungib sügavale puidu pooridesse säilitades puidu hingavuse. Tänu looduslikule koostisele ei tekita puidu pinnale kaitsekilet. Puidu selline töötlemine pikendab märgatavalt puittoodete eluiga.
 

KASUTUSVALDKONNAD

PAADITÕRV on ettenähtud puitpaatide ja teiste puitpindade viimistlemiseks välistingimustes.
 
 

EELTÖÖD

Uued puitpinnad :

Puhasta töödeldav puidu pind tolmust ja lahtistest puiduosakestest. Juhul kui puidu pinda on kahjustanud hallitus pese pind eelnevalt  TREMAX leelisega.

Töödeldud värske puit omandab valitud tooni ning PAADITÕRV toob hästi esile puidutekstuuri.

Vanad töötlematta puitpinnad :

Ühtlaselt kulunud vanad puupinnad puhastatakse tugeva harja abil.

TINGIMUSED

Töödeldav puidu pind peab olema kuiv ja puhas.
 

VIIMISTLEMINE PAADITÕRV-aga

Enne kasutamist sega hoolikalt. Samuti sega töö käigus, et ei tekkiks värvierinevusi. Puitpinnad viimistletakse 1-2 korda pintsli või värvipritsi abil. Värvipritsiga viimistlemise puhul tuleb pinnad pintsliga üle käia, et ei tekiks valgumise jooni. Viimistle üks sein algusest lõpuni. Palkmajade puhul 2-3 palki korraga. Niimoodi  ei tekki värvierinevusi ülekatte puhul.

TÄHELEPANUKS

Tervatexi ei soovitata kasutamiseks sisetingimustes ja kohtades kus viimistletud puit on otseses kontaktis toiduainetega.
 

PAKENDID

1,3 ja 10 L plekkpurgid.

KULU

Saetud ja töötlemata puitpindadele  4-6 m2 / 1L ühe kihi kohta
 

KUIVAMISAEG

Paaditõrv-aga töödeldud pind kuivab 2-7 ööpäeva jooksul olenevalt õhu niiskusest ja temperatuurist. Teine kiht on soovitatav peale kanda pärast esimese kihi täielikku kuivamist, soovitatavalt 1-2 nädala pärast.

LÄIGE

Poolläikiv (olenevalt kihtide arvust).

VÄRVITOONID

Tumepruun

ILMASTIKUKINDLUS

paaditõrv moodustab puidule vetthülgava ja ilmastikukindla pinna.

ETTEVAATUSABINÕUD

Pealekandmisel kanda esmaseid töökaitsevahendeid (kaitseriietus,kaitsekindad ja näokaitset).Vältida aine aurude sissehingamist ning aine kokkupuudet nahaga. Allaneelamise korral konsulteerida kohe arstiga. Süttimisoht. Kasutada hea ventilatsiooniga kohtades. Hoida purke lastele kättesaamatus kohas.
SUURTE PUITPINDADE  VIIMISTLEMISEL PAADITÕRV-AGA ERALDUB PAAR NÄDALAT KÜLLALTKI TUGEVAT MÄNNITÕRVA LÕHNA !!!
JÄÄTMETE KÄSITLEMINE                                                                                                            
Tühjad pakendid hävitada vastavalt jäätmekäsitlusele. Allesjäänud toodet mitte kallata kanalisatsiooni ja vältida pinnasesse valgumist
Pakend L (liitrit)
1,0
5,0
10,0

Similar Posts