Veebipoeabrasivikeskus.ee omanik on Abrasivikeskus Eesti OÜ (registrikood 11903857 ) asukohaga Artelli tn 8a Tallinn Harjumaa 10621 . Müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate kaupade hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud toode ostukorvi.
Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.
Soovi korral võib registreeruda kasutajaks.
Ekraanile kuvatakse tasu suurus, mille saab tasuda arve alusel pangakontole.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.
Arve tasumiseks on aega kuni 5 tööpäeva.
Kui 5 tööpäeva jooksul ei ole arve eest tasutud, siis tellimus tühistatakse.

Kauba eest tasumine

Meie e-poes on makse võimalusteks ülekandega tasumine, mille vajalikud rekvisiidid saadetakse peale tellimuse esitamist kliendi e-mailile koos arvega. Lisaks on võimalik maksta pangalinkide abil koostöös Maksekeskusega ning lisaks on võimalik tasuda ka krediitkaardiga. Kõik makse võimalused kuvatakse ostu sooritamise lõpus “Mine maksma” nupule vajutades. Meie e-poes toodud hinnad on eurodes (€) ning arvelduse valuutaks on euro (€). Abrasivikeskus Eesti OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Pangalingid

Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay.

Soome pangalingid: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki.

Läti pangalingid: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor.

Maksmine pangakaardiga

Maksekaardiga tasumine on mugav ning turvaline kauba eest tasumise viis. Kui soovite tasuda maksekaardiga, peate selleks kasutatava MasterCardi või Visa kaardi tasuta liitma turvaliste ostude programmiga. Oma kaardi saate turvaliste ostude sooritamiseks registreerida kaardi väljastanud panga internetipanga kaudu. Kui siiski makset ei kinnitata, võtke ühendust teile maksekaardi väljastanud pangaga või valige teine maksmisviis.

Sooduskupongid ja vautšerid

Meie e-poes on võimalik kasutada ka sooduskuponge ja/või vautšereid. Kui sinul on meie e-poe poolt väljastatud sooduskood või vautšer, saad selle realiseerida meie e-poe kassas, sisestades vastavasse lahtrisse sooduskupongi või vautšeri koodi. Vastav soodushind või allahindlus arvutatakse meie e-poe kassas automaatselt. Sooduskupongide ja vautšerite koode jagame nii personaalselt, kui ka avalikult meie kodulehel või meie Facebook lehel sooduskampaaniate korras. Sooduskupongide ja vautšerite juures on alati ära märgitud selle kehtivusaeg ja toodete ulatus, millistele kaupadele või kategooriatele see laieneb. Sooduskuponge saab kasutada vaid oste sooritades allahindluse saamiseks ning neid ei vahetata ilma ostu sooritamata raha vastu.

Kohaletoimetamine

Saadame kauba sobivasse Omniva pakiautomaati või kulleriga otse kliendi poolt esitatud tarneaadressile. Tarnedtsoonideks on saadaval Eesti , Läti ja Soome.
Kaup pannakse teele hiljemalt 2 tööpäeva jooksul. Tarne perioodi pikkus on laovalikus kaupadele tavapäraselt 2-4 tööpäeva kuid maksimaalseks tarne perioodiks laovalikus olevatele kaupadele kuni 5 tööpäeva.

Kuller

Kuller teenuse osutajaks on kullerfirma, nähtav kassas transporti valides. Hinnad on kehtestatud vastavalt Omniva ärikliendi hinnakirjale ja/või kullerfirma hinnakirjale. Selleks, et saaksime Teile paki kulleriga kohale toimetada, lisage tellimust vormistades kindlasti oma telefoninumber. Kui pakki üle anda ei õnnestu, toimetatakse pakk lähimasse postiasutusse ning Teile edastatakse saadetise saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast postiasutusest kätte. Pakki hoitakse postiasutuses 14 päeva.

Pakiautomaat

Pakiautomaadi teenusena pakume Omniva pakiautomaadi teenust. Ostu sooritamise lõpus kuvatakse pakiautomaadi teenust, kus on võimalik valida endale lähim pakiautomaat. Teenuse hinnad vastavalt teenusepakkuja hinnakirjale. Toodete juures on pakiautomaadi võimalus eraldi ära märgitud. Pakiautomaati mahub pakend maksimaalsete mõõtmetega: 39x38x64cm.

Maksimaalne tarneaeg

Erandjuhtudel,  kui tellitud toode puudub laost, võtame kliendiga ühendust ning täpsustame võimaliku tarneaja. Maksimaalseks tarneajaks on kuni 14 päeva.

Taganemisõigus ja pretensiooniõigus

Kauba tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul

14 päevane tagastusõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud toodet/tooteid kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemusest, omadustest ja toimimisest veendumiseks viisil nagu on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes, tagastatud toode peab olema puudusteta, komplektne ja kahjustamata originaalpakendis. Tagastamisavaldus tuleb saata aadressile pood@abrasivikeskus.ee. Avaldus võib olla vabas vormis, kuid peab sisaldama ostja nime, kontaktandmeid, tellimuse numbrit, arve numbrit ja toote nimetust, mida tagastada soovitakse. Kaup tuleb tagastada Abrasivikeskus Eesti OÜ poodi/lattu, asukohaga Artelli 8a, Tallinn 10621.

Defektse või puudustega kauba tagastamine

Puudustega kauba tagastamine ja vahetamine toimib vastavalt Eesti Vabariigi õigusakti nõuetele, eelkõige võlaõigusseaduses sätestatud tingimustele.

Kui kliendi poolt ostetud toode on defektiga on kliendil õigus toode ümber vahetada või tagastada.

Müüja tühistab tellimuse ja tagastab raha kui toote asendamine pole võimalik.

Puudusega kauba asendamiseks või tagastamiseks peab klient täitma järgmised tingimused.

Klient peab Müüjat teavitama kauba puudusest mõistliku aja jooksul alates hetkest, millal ta puudusest teada sai või pidi saama, aadressile pood@abrasivikeskus.ee. Avaldus võib olla vabas vormis, kuid peab sisaldama ostja nime, kontaktandmeid, tellimuse numbrit, arve numbrit ja toote nimetust, millel puudus esineb.

Kaup tuleb tagastada Abrasivikeskus Eesti OÜ poodi/lattu, asukohaga Artelli 8a, Tallinn 10621.

Vastavalt võlaõigusseadusele kannab müüja puudustega kauba asendamisega seotud kulud, sealhulgas veo ja posti kulud.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Raha kantakse kliendile tagasi samale arvelduskontole millelt jõudis laekumine e-poodi.

Kliendile tehakse tagasimakse peale seda kui tagastatav toode on e-poe lattu jõudnud hiljemalt 14 päeva jooksul.

Kui Klient ja e-pood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Kliendil võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.

Isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Abrasivikeskus Eesti OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS.

Isikuandmete töötlemise kohta loe siit: