| |

POLEERVAHA PUITPÕRANDATELE – Treatex Wax Polish

 
Treatex Wax Polish on ettenähtud õlivahaga viimistletud puitpõrandate hooldamiseks. Samuti sobib ka korkpõrandate, töötaspindade ja puitmööbli hooldamiseks. Ennem pealekandmist puhasta                                                                                    pinnad tolmuimejaga ja Treatex Floor Care-iga.  Puitpõrandate hooldamisel kanna peale mikrokiud mopiga ning suuremate pindade puhul põrandamasinaga, kasutades valget poleervilti. Töötasapindade ja mööbli hooldamisel kasuta pealekandmiseks samuti valget poleervilti. Treatex Wax Polish on soovitatav kasutada suure käidavusega pindadel ( koridorid, trepid, puitpõrandaga vannitoad.) Tolmukuiv 3-4 tunni möödudes tagades  vee ja libisemiskindla kihi.
IDEAALNE ÕHUTEMPERATUUR PEALEKANDMISEKS
8°C – 35°C.
 KIHTIDE ARV
1 kiht mikrokiud mopi või põrandamasinaga.
 KATVUS
0,5L= ca 50m²
 KUIVAMISAEG
3-4 tundi  sõltuvalt õhutemperatuurist ja niiskusest.
 TÖÖVAHENDITE PUHASTAMINE
Lakibensiin (Withe Spirit)
 OHUTUSALANE TEAVE
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ära paiguta ümber toidu- või joogianumatesse. Hoida eemal toiduainetest, joogist ja loomasöödast. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole.
Mitte käidelda lahtise leegi juures. Pese töövahendid koheselt peale töötlemist puhtaks või aseta need õhukindlasse anumasse. Õliste lappide isesüttimisoht !
SÄILITAMINE
Suletud anumas >5 aastat. Külmakindel. Peale külmumist ladustada paar tundi toatemperatuuril kuni saavutab algse konsistentsi.
 TERVISHOID JA KESKKOND
Treatex Wax Polish ei sisalda biotsiide ega säilitusaineid. Toode ei vaja ohtlike ainete klassifikatsiooni ning on füsioloogiliselt ohutu. – sobilik mänguasjade viimistlemiseks.
WaxPolish

Similar Posts