Postitatud

Husqvarna lihvmasin PG 680 RC

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=SJqJEuo-Olg”]
Betoonpõrandate ettevalmistamine, lihvimine ja poleerimine ning terratso ja muu loodusliku kivi parandamine ja poleerimine on nõudev töö. Edukad professionaalsed ettevõtjad vajavad ainulaadset kombinatsiooni oskustest, füüsilisest tugevusest ja võimest tunnetada töödeldavat materjali ning selget ettekujutust soovitavast lõpptulemusest.
Meie missioon on võimaldada teil kasutada oma maksimaalset potentsiaali, andes teie käsutusse süsteemi, mis kasutab patenteeritud tehnoloogiat Dual Drive Technology, juhtmevabalt kaugjuhitavaid seadmeid PG 820 RC ja PG 680 RC ning tõhusat tolmukogujat DC 6000.
Meie tootevalikust leiate ka sarja lihtsasti transporditavaid ja äärmiselt kasulikke PG-mudeleid. Nagu kõikidel Husqvarna põrandalihvijatel, on nende standardvarustuses meie kiirkinnitatav RediLock® teemanttööriistasüsteem.

Laske käepidemetest lahti ja vabastage oma tõeline potentsiaal

Husqvarna PG 820 RC ja PG 680 RC on maailma esimesed kaugjuhitavad, iseliikuvad betoonpõrandate lihvijad, mis kasutavad Dual Drive Technology™ süsteemi. Sel ajal, kui seade liigub edasi, saate teie kanda pinnale HiPERFLOOR® kemikaale, panna valmis järgmised töövahendid, kohandada voolikuid jms, mis aitab teil oma tööaega palju paremini kasutada.
Võrreldes juba väga tõhusate standardversioonidega PG 820 ja PG 680, on RC versiooni seadmed kuni 30% suurema tootlikkusega. Samuti on neid palju ergonoomilisem kasutada ning lihtsam ehitusplatsile ja sealt ära transportida. Ainulaadne võnkefunktsioon on uuenduslik funktsioon, mis annab uskumatult tasase põrandapinna.820 mm lihvimislaiusega PG 820 sobib väga hästi tööstusrakendusteks, 680 mm lihvimislaiusega PG 680 RC mahub hästi läbi standardsete ukseavade kontorites, hotellides ja elumajades. Need seadmed sobivad suurepäraselt betoonpõrandate ettevalmistamiseks ja parandamiseks ning samuti poleerimiseks ja lihvimiseks – nii märgadele kui ka kuivadele rakendustele.

Tarkvarajuhtimisega võnkefunktsioon tagab veelgi siledama põranda

Meie kaugjuhitavate lihvimismasinate edasiliikumist juhtiva tarkvaraga saab imiteerida traditsioonilise lihvimismasina käsitsi juhtimisele iseloomulikku küljelt-küljele kõikuvat liikumist. Sellel ainulaadsel funktsioonil on kolm põhieelist.

  • Tulemuseks on siledam põrand, sest kaovad käikude vahele jäävad servad.
  • Säästab aega, sest soovitud tulemuse saab kohe ilma ristviirutustehnikat kasutamata.
  • Sama seadistusega saavad mitu eri kasutajat identse pinnatöötlustulemuse.
Lihvimislaius
680 mm
Nominaalne sisendvõimsus
13 kW
Faasid
3 ph